Strona główna  |    |  Napisz do nas
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
Tel. +48 (033) 33 8279210
 
 
 
 
Siatkówka kobiet
Data umieszczenia: 02.07.2012.

SIATKÓWKA SIATKÓWKA SIATKÓWKA SIATKÓWKA 

 KLUB UCZELNIANY AZS ATH ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIEWCZĘTA GRAJĄCE W SIATKÓWKĘ DO NASZEGO KLUBU!!!

     ZAJĘCIA 3 X TYGODNIOWO

        DOWOLNA POZYCJA, NA KTÓREJ GRASZ

·        GRAMY W III LIDZE. CHCEMY WALCZYĆ O II! POMÓŻ NAM! NIE CZEKAJ AŻ KTOŚ COŚ ZROBI ZA CIEBIE!!!

·        MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W OBOZIE SPORTOWYM W ŁEBIE (14-27 SIERPNIA)

·        ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI SKONTAKTUJ SIĘ Z:

·        KIEROWNIKIEM DRUŻYNY: 604 579 801

·        TRENEREM 608 430 116 TEN KLUB MOŻE BYĆ TWOIM KLUBEM!!!

Umieścił: Janusz Cyran   
 
Mecz o życie
Data umieszczenia: 24.05.2012.

Wszyscy fani siatkówki żeńskiej w Bielsku-Białej na Willową!!!

Już w piątek o godzinie 19 nasze siatkarki rozegrają I mecz barażowy o utrzymanie w III lidze!! Zjawiajcie się na hali i dopingujmy nasze Akademiczki!!

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
III Liga K
Data umieszczenia: 24.10.2011.

źródło: www.sportowebeskidy.plW bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu 8. kolejki III ligi siatkówki kobiet, BKS Aluprof II Bielsko-Biała pokonał w spotkaniu derbowym rywalki, reprezentujące barwy AZS-ATH Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:15, 25:12). Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z tego spotkania oraz do zapoznania się z pomeczową rozmową z trenerem BKS.

Początek spotkania nie zapowiadał tak łatwej i zdecydowanej wygranej siatkarek rezerw BKS. Obie drużyny toczyły walkę punkt za punkt. Wśród gospodyń prym wiodła M. Matusiak oraz A. Daniel, a wśród gości na wysokim poziomie grały M. Jabłońska i E. Mika. Do stanu 17-17 żadna z drużyn nie uzyskała większej przewagi. Wtedy na zagrywce pojawiła się przyjmująca gospodyń- A.Daniel. Swoim serwisem siała spustoszenie szeregach AZS-u. Set zakończył się zwycięstwem BKS 25-21.

Pierwsza faza drugiej partii była wyrównana do stanu 10-10. Wówczas, na zagrywce pojawiła się A. Daniel. Dzięki fantastycznym zagrywkom tej zawodniczki, gospodynie uzyskały aż 9 punktową przewagę, którą bez problemu dowiozły do końca seta zwyciężając 25-15.

W trzeciej odsłonie od samego początku zarysowała się przewaga Aluprofu. Kąśliwe zagrywki Matusiak powodowały problemy z przyjęciem oraz atakiem wśród siatkarek ATH. Przyjezdne nie mogły się przebić przez bardzo dobry blok BKS, wśród których prym wiodły I. Więzik oraz M. Krupa. Set zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodyń, które wygrały 25-12.

Po meczu poprosiliśmy o kilka słów podsumowania, trenera BKS-u -Stanisława Guzaka :

Michał Stanisławski: Panie Trenerze, po pozycji w tabeli obu drużyn, można było spodziewać się zaciętego spotkania, jednak tak nie było. Jak Pan oceni dzisiejszy mecz?

Stanisław Guzak: - Zaczęliśmy tę ligę fatalnie. Wygraliśmy pierwszy mecz z ATH, ale później przegrywaliśmy mecze. Teraz gramy coraz lepiej i myślę, że skończymy tę ligę na takim miejscu, które zagwarantuje nam awans do finałowej ósemki III ligi. Dzisiaj to wyglądało dużo lepiej, gdyż wspomogła nas zawodniczka I drużyny- Magdalena Matusiak, która radziła sobie bardzo fajnie. Koleżanki z zespołu dostroiły się poziomem do gry Magdy i to bardzo cieszy. Nie było dziś tylu błędów własnych. Jestem zadowolony z dzisiejszego meczu, gdyż AZS-ATH nie jest słabym zespołem. W ich barwach występuje wiele doświadczonych zawodniczek. Na początku moje siatkarki były rozkojarzone, ale później kontrolowały przebieg meczu. Mogę powiedzieć, że wygraliśmy łatwo.

MS: W pierwszej partii na parkiecie trwała wyrównana walka, a w drugim i trzecim secie wygraliście zdecydowanie. Co było kluczem do dzisiejszej wygranej?

SG: - Jednym z powodów była mobilizacja związana z występem Magdaleny Matusiak w naszych barwach. Ale innym istotnym czynnikiem była zagrywka. Na treningach dużo ją ćwiczymy i dzisiaj np. Monika Krupa pokazała, że stać ją na zdobycie wielu punktów z zagrywki.

MS: Kogo Pan może wyróżnić wśród swoich zawodniczek?

SG: - Myślę, że Magdalena Matusiak zagrała naprawdę dobrze, ale również nasza rozgrywająca Joanna Mazurkiewicz. Obie zawodniczki w dzisiejszym meczu stworzyły bardzo zgrany duet. Uważam, że musimy pracować nad blokiem i tempem wyskoku do bloku. W tym elemencie z każdym setem była widoczna poprawa. Za wcześnie skaczemy do bloku. Powodem jest to, że bardzo mało trenujemy, gdyż gramy mecze 3 razy w tygodniu i mamy tylko jeden wspólny trening. Powiedziałbym, że dzisiejszy mecz był takim wspólnym treningiem.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego spotkania. Fotografie wykonał Jakub Skowron (www.ansver-theblackmamba.blogspot.com).

BKS Aluprof II Bielsko- Biała- AZS-ATH Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:15, 25:12)
 

Składy:
BKS Aluprof II Bielsko-Biała: M. Matusiak, G. Ponikowska, M.Krupa, O.Oleaszewska, J. Więzik, J., A. Daniel, oraz P. Czekajska (libero), P. Zbyz, J. Mazurkiewicz, B. Mikosz
AZS-ATH Bielsko-Biała: K. Kliś, A. Molska, E. Mika, A. Zgudziak, K.Włosok, M. Jabłońska oraz A. Mojżyszek (libero), K.Boratyńska, A. Wolak, S. Waluszczyk, J. Jakubiec, J. Piekiełko (libero)

Michał Stanisławski
 $("a.foto2").lightBox();

 

Umieścił: Janusz Cyran   
 
III liga kobiet
Data umieszczenia: 21.09.2010.

Ruszamy!!!

 Już w najbliższą sobotę ruszają rozgrywki III ligi. Nasze panie zmierzą się 25.09.10r na wyjeżdzie z MOSM Tchy. Natomiast dzień później w niedzielę gościć będziemy o godzinie 11 00 UKS ISKRA Kamieniec. Zapraszamy.

Umieścił: Janusz Cyran   
 
Siatkówka kobiet
Data umieszczenia: 09.06.2010.
Zapraszamy wszystkie panie trenujące wcześniej w innych klubach do naszej sekcji. W sezonie 2010/11 nasz zespół będzie występował w III lidze państwowej oraz rozgrywkach akademickich. Kontakt - kierownik sekcji Zygmunt Bachorczyk 604 579 801 
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III liga kobiet
Data umieszczenia: 02.02.2010.
To już jest koniec. Wspaniale spisały się nasze siatkarki w sezonie 2009/2010. W pierwszym etapie rozgrywek w swojej grupie zajęły 2 miejsce, co pozwoliło w kolejnym walczyć o awans. Niestety gorszym stosunkiem setów zajęły 5 miejsce. (cztery czołowe zespoły walczą w dwóch turniejach o dwa pierwsze miejsca). Przed kolejnym sezonem jest wiele pytań, które na razie zostają bez odpowiedzi.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III Liga kobiet
Data umieszczenia: 05.01.2010.
Lider ligowej tabeli zagości na naszej sali. W sobotę 9.01.10r o godzinie 17 00 odbędzie się ,,arcyważne" spotkanie z zespołem, który od kilku lat puka do bram II ligi - STS VICTORIA Lubliniec. Natomiast w niedzielę 10 stycznia zagramy derby akademickie z AZS Uniwersytet Śląski w Katowicach (na wyjeździe).
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III Liga kobiet
Data umieszczenia: 21.12.2009.
Zwycięstwo. W pierwszym spotkaniu II etapu rozgrywek nasze siatkarki pewnie pokonały zespół MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:20, 25:21, 25:17). Gratulacje.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III liga
Data umieszczenia: 15.12.2009.
Gramy. Pierwszy mecz II etapu rozgrywek będzie rozegrany już w najbliższy czwartek 17.12.2009r o godzinie 18 00 na naszej hali sportowej. Przeciwnikiem będzie drugi zespół uczestnika ligi mistrzów MKS Dąbrowa Górnicza.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III liga kobiet
Data umieszczenia: 11.12.2009.
II Etap. Zakończył się pierwszy etap rozgrywek. 4 najlepsze zespoły z grupy 2 zagrają mecz i rewanż z 4 czołowymi drużynami z grupy 1. W tabeli zajmujemy 4 msc z taką samą ilością punktów jak pozostałe ekipy z którymi zmierzyliśmy się w  I etapie (mecze te zostały "zaliczone"). Pierwszy mecz z soboty 12.12.09r został przełożony na późniejszy termin.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 24
 
 
 
© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki