Strona główna  |    |  Napisz do nas
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
Tel. +48 (033) 33 8279210
 
 
 
 
Informacje ogólne
III liga kobiet
Data umieszczenia: 11.12.2009.
II Etap. Zakończył się pierwszy etap rozgrywek. 4 najlepsze zespoły z grupy 2 zagrają mecz i rewanż z 4 czołowymi drużynami z grupy 1. W tabeli zajmujemy 4 msc z taką samą ilością punktów jak pozostałe ekipy z którymi zmierzyliśmy się w  I etapie (mecze te zostały "zaliczone"). Pierwszy mecz z soboty 12.12.09r został przełożony na późniejszy termin.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III liga kobiet
Data umieszczenia: 08.12.2009.
Twierdza zdobyta. Pierwszej porażki na własnym parkiecie doznały nasze panie ulegając MCKiS Jaworzno 3 : 0. Było to ostatnie spotkanie I etapu rozgrywek.  Ostatecznie nasz zespół uplasował się na bardzo dobrym drugim miejscu.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
Pierwsze zwycięstwo !!!
Data umieszczenia: 05.12.2009.

Mam przyjemność poinformować, iż nasi siatkarze w inauguracyjnym meczu sezonu 2009/2010, gładko pokonali u siebie TKKF Szczygłowice Knurów 3:0. Pierwszy set był wyrównany tylko do 10 punktu, po którym nasi odskoczyli na kilka oczek. Kontrolując seta do końca, zwyciężyli go ostatecznie 25:19. Drugi set miał podobny przebieg, jednak końcówka była nieco bardziej wyrównana. Dobra zagrywa oraz współpraca bloku z obroną pozwoliła ostatecznie wyjść obronną ręką i siatkarze AZS ATH Bielsko-Biała zwyciężli 25-22. Losy ostatniego z setów ważyły się do samego końca, ponieważ nasi reprezentaci przegrywali już 21:23. Mimo to, bardzo dobra postawa libero, skuteczny blok oraz kończąca seta zagrywka, zakończyły ostatecznie partię 25:23. Gratulujemy siatkarzom i mamy nadzieję, że kolejne mecze również ułożą się po myśli naszej sekcji. 

 

Następny mecz odbędzie się 12 grudnia (tj.sobota), a przeciwnikiem będzie GLKS Wilkowice. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe, mimo to, zapraszamy wszystkich serdecznie.

 
Inaugaracja sezonu 2009/2010
Data umieszczenia: 05.12.2009.
Serdecznie zapraszmy na inauguracyjny mecz sezonu 2009/2010, w którym nasi siatkarze zmierzą się z zespołem z TKKF Szczygłowice Knurów. Mecz odbędzie się w hali na terenie Akademi Techniczno- Humanistycznej (Budynek G)  o godzinie 19 w dniu 5 grudnia (tj. sobota). Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspierania naszych siatkarzy. Mamy nadzieję, iż pomimo wielu kontuzji które zdziesiątkowały skład, nasz zespół wyjdzie zwycięzko w pierwszym meczu nowego sezonu. Życzymy powodzenia!
 
Zarząd
Data umieszczenia: 04.12.2009.
W dniu 8.12.2009r czyli we wtorek o godzinie 16 00 w budynku G odbędzie się zebranie zarządu KU AZS ATH Bielsko-Biała. Zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych działalnością w naszym klubie.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III liga kobiet
Data umieszczenia: 17.11.2009.
Niebywałe emocje czekają nas w najbliższą sobotę. Na naszą salę przyjeżdża lider ligowej tabeli (ATH ma zaległy mecz wyjazdowy, który będzie rozegrany w niedzielę) UKS Dębowianka Dębowiec. Czy naszym dziewczętom uda się rewanż za porażkę poniesioną w Dębowcu? O tym przekonamy się już w sobotę - mecz rozpoczyna się o godzinie 17 00. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp jest bezpłatny.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III liga kobiet
Data umieszczenia: 10.11.2009.

1. AZS ATH Bielsko-Biała

2. UKS Dębowianka Dębowiec

3. MCKiS Jaworzno

.................

 To jest wycinek z tabeli grupy 2 III ligi kobiet. Nasze panie po dwóch efektownych zwycięstwach z MOSM Tychy (u siebie) i MCKiS Jaworzno (na wyjeździe) prowadzą w ligowej tabeli. Dziewczyny tak trzymać! Następne spotkanie zostanie rozegrane 21 listopada. Gdzie? O której godzinie? Z kim? O tym oczywiście poinformujemy.  

Umieścił: Janusz Cyran   
 
Przygotowania do sezonu 2009/2010
Data umieszczenia: 05.11.2009.

Od dnia 17 sierpnia roku 2009, nasi siatkarze rozpoczeli przygotowania do nowego sezonu ligowego. Ze starej ekipy pozostało tylko 4 siatkarzy, jednak skład został wzmocniony przez wielu znakomitych zawodników. W ciągu pierwszego tygodnia, zespół odbywał biegowe treninig w górach, natomiast drugi tydzień spędził już na siłowni. Po takim początku, reprezentanci AZS pojechali do Sierakowa, na 12 dniowy obóz przygotowawczy. 4 treningi dziennie, wiele przebiegniętych kilometrów, setki pokonanych schodów oraz minuty spędzone na odnowie biologicznej to praca jaką musieli wykonać siatkarze. W momencie kiedy inne grupy rekreacyjnie uprawiały sport, nasi chłopcy musieli ciężko pracować, aby zbudować formę na cały sezon. Setki butelek wypitej wody, godziny pracy, hetkolitry potu - to musiało dać efekty i zostać zauważone. Zazdrosna ekipa narciarzy próbowała zrobić ośmieszające zdjęcia, jednak jak się okazało, nie mieli na to najmniejszej szansy. Trener siatkarzy, mgr. Paweł Gradowski, otrzymał po obozie pseudonim KAT! Dał chłopakom solidny wycisk i mamy nadzieję, że będą tego efekty. Mgr Gradowski był z treningów zadowolony, z kolei sami siatkarze jego radości nie podzielali. Poniżej prezentujemy kilka z fotek, które udało się zrobić z ukrycia.

 

Rozciaganie

 

 

 

plaza

plaza

 

 

Po obozie nasi siaktarze kontynuują treningi. Rozegrane sześć sparingów pozwala myśleć pozytywnie. Na początku gładkie zwycięstwo z Wilkowicami, następnie remis 2:2 z Juniorami BBTS-u oraz remis 2:2 z 3 ligową Siłą Ustroń. Później przyszła kolei na 4-ligowy zespól z Brzeszcz. W ostatnim tygodniu, po zdecydowanej pracy z piłkami, nasi siatkarze odnieśli dwa zwycięstwa w pięknym stylu. Na pierwszy ogień poszli juniorzy z BBTS, którzy nie byli w stanie przeciwstawić się AZS-skiej maszynie. Przegrali gładko i szybko. Na koniec trafiła się 3 ligowa Węgierska Górka, która nie była w stanie zatrzymać naszych siatkarzy. Mamy nadzieję, iż do startu ligi nasz zespoł się zgra, a większa ilość elementów nad którymi w tej chwili pracują, zaczną funkcjonować jak należy. Rozgrywki IV ligi rozpoczynają się już w grudniu!

 
III liga kobiet
Data umieszczenia: 31.10.2009.
"Przełamanie" Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe odniosły nasze siatkarki. W piątek po pasjonującym spotkaniu pokonały "odwiecznego" rywala zespół z Czechowic-Dziedzic. Już wkrótce kolejne spotkania o których poinformujemy.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
III liga kobiet
Data umieszczenia: 23.10.2009.
"Niegościnne" są nasze dziewczyny. W trzecim meczu rozgrywanym na "nowej-starej" hali pokanały Czechowice-Dziedzice i Cieszyn oddając przyjezdnym tylko po jednym secie. Pomimo zaległego spotkania z Tychami zajmują w tabeli wysokie 4 miejsce.  Gratulacje.
Umieścił: Janusz Cyran   
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

 
 
 
© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki