Strona główna  |    |  Napisz do nas
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
Tel. +48 (033) 33 8279210
 
 
 
 
Informacje ogólne
Jak nie teraz to kiedy
Data umieszczenia: 29.10.2013.

W dniu jutrzejszym siatkarze BBTS ATH Bielsko-Biała rozegrają bardzo ważną potyczkę w ramach 6. kolejki Młodej Ligi. W "Hali pod Dębowcem" przy ulicy Karbowej 26 podopieczni Pawła i Wojciecha Gradowskich podejmą drużynę Jastrzębskiego Węgla. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00.              Drużyna z Jastrzębia Zdroju w bieżącym rozgrywkach odniosła dwa zwycięstwa i poniosła dwie porażki, dzięki plasuje się na 8 miejscu w tabeli Młodej Ligi mając na koncie 6 punktów.

Bielszczanie będą chcieli przełamać złą passę, gdyż ostatnie zwycięstwo nasi siatkarze odnieśli 5 października w spotkaniu z Politechniką Warszawską, a w ostatnich trzech meczów podopieczni braci Gradowskich nie odnieśli zwycięstwa. Wyniki, które bielszczanie osiągali w ostatnich spotkaniach spowodowały, że drużyna BBTS ATH zajmuje 11 miejsce, wyprzedzając w tabeli PGE Skrę Bełchatów i RCS Czarnych Radom.. O poczynaniach siatkarzy występujących w Młodej Lidze będziemy informować na naszej stronie internetowej , a także na naszym profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Z Bydgoszczą "w plecy"
Data umieszczenia: 28.10.2013.
W meczu 5.kolejki Młodej Ligi zawodnicy BBTS ATH Bielsko-Biała udali się do Bydgoszczy, na mecz z miejscowym Transferem. Pierwszy punkt w spotkaniu zdobył Mateusz Ogrodniczuk, atakując blok-aut. Drużyny często myliły się w polu serwisowym.
Czytaj całość >
Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Olbrzymia szansa na przełamanie
Data umieszczenia: 24.10.2013.
W najbliższy weekend siatkarze BBTS ATH Bielsko-Biała udadzą się do Bydgoszczy, gdzie rozegrają mecz w ramach 5.kolejki rozgrywek Młodej Ligi, a przeciwnikiem podopiecznych duetu trenerskiego Paweł Gradowski- Wojciech Gradowski będzie miejscowy Transfer.
Czytaj całość >
Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Sekcja narciarsko-snowboardowa zaczyna przygotowania
Data umieszczenia: 15.10.2013.

W najbliższy środę tj. 23.10.2013 o godzinie 17.30 w budynku G odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz pierwszy trening sekcji narciarsko-snowboardowej AZS ATH Bielsko-Biała. Gorąco zapraszamy wszystkich studentów-narciarzy z Naszej uczelni, którzy mieli do czynienia w swojej karierze z "jazdą na tyczkach". Trening poprowadzi trener sekcji dr Jakub Jonkisz.

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Sprawdziła się siatkarska prawda
Data umieszczenia: 15.10.2013.
W spotkaniu 3.kolejki Młodej Ligi siatkarze BBTS ATH Bielsko-Biała zmierzyli się w Częstochowie z miejscowym CS PSP AZS Częstochowa. Niestety,pomimo prowadzenia 2-0 ulegli gospodarzom 2-3 i po raz kolejny stara siatkarska prawda się sprawdziła,gdy zespół prowadzący 2-0, nie wygra w trzecim secie, to przegrywa spotkanie 2-3.
Czytaj całość >
Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Czas na wyjazdowe zwycięstwo
Data umieszczenia: 09.10.2013.

Sezon w Młodej Lidze nabiera tempa. Nie opadły jeszcze emocje, po zwycięstkim debiucie BBTS ATH w Młodej Lidze, a nasi siatkarze z wielkim zapałem przygotowują się do kolejnej, ciężkiej wyjazdowej potyczki w Częstochowie.

Po dramatycznym spotkaniu z  AZS Politechniką Warszawską, w którym nasi siatkarze odnieśli historyczne,pierwsze zwycięstwo w Młodej Lidze przed naszymi siatkarzami kolejna ciężka przeprawa. W najbliższą sobotę, o godzinie 15.00 podopieczni Pawła Gradowskiego rozegrają wyjazdową potyczkę w ramach 3.kolejki Młodej Ligi, a przeciwnikami bielszczan będzie ekipa CS PSP AZS Częstochowa. W dotychczasowych spotkaniach gospodarze sobotniego pojedynku ulegli 2:3 Effectorowi Kielce oraz pokonali bez straty seta drużynę RCS Czarni Radom. W barwach "akademików" z Częstochowy występują zawodnicy mający za sobą występy w Plus Lidze m.in. Miłosz Hebda, Mariusz Marcyniak(były zawodnik BBTS Bielsko-Biała -przyp.red.), Michał Kaczyński, Kacper Piechocki, czy Marcin Janusz. Natomiast ekipa z Bielska-Białej po niespodziewanym zwycięstwie w 2.kolejce spotkań będzie chciała po raz kolejny zaprezentować dobrą siatkówkę i zbierać doświadczenie z drużynami bardziej ogranymi w rozgrywkach. Na naszej stronie internetowej będziemy informować o poczynaniach drużyny BBTS występujących w rozgrywkach Młodej Ligi.

  

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Zacznij grę w squash z AZS-em
Data umieszczenia: 08.10.2013.

Klub Uczelniany AZS ATH Bielsko-Biała wraz z Samorządem Studenckim Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej nawiązały współpracę z Klubem Modelarnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcą się nauczyć gry w squasha to skorzystania z oferty Klubu Modelarnia. Gorąco zapraszamy!!

Chcesz zacząć przygodę ze squashem ? SKontaktuj się z naszym V-prezesem - Michałem Stanisławskim poprzez maila: stanislawski.ski@gmail.com O więcej szczegółów pytaj w Modelarnii: jacek@sport.bielsko.pl

  

 

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Zwycięski horror
Data umieszczenia: 05.10.2013.

Siatkarze BBTS ATH Bielsko-Biała  po dramatycznym meczu, trwającym ponad dwie godziny spotkaniu, wygrali w meczu 2.kolejki Młodej Ligi z AZS Politechniką Warszawską. Zawodnicy obu zespołów stworzyli pasjonujące widowisko, a o końcowym sukcesie gospodarzy zadecydowała gra na przewagi w tie-breaku. To pierwsze ligowe punkty podopiecznych Pawła i Wojciecha Gradowskich.

Czytaj całość >
Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Dołącz do Nas!!!
Data umieszczenia: 04.10.2013.

W związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim 2013/2014 zapraszamy do grona azetesiaków! Aby dołączyć do naszego stowarzyszenia należy jedynie wypełnić deklarację (internetowo lub tradycyjnie), wpłacić składkę członkowską oraz przygotować zdjęcie. Osoby chcące przedłużyć członkostwo mogą już odbierać znaczki. Jak co roku legitymacja jest przepustką do startu w zawodach AZS, które już od października ruszają pełną parą!

W ramach członkostwa niezmiennie ubezpieczenie NNW oraz zniżki na całym świecie.
Wysokości składek członkowskich nie zmieniły się i wynoszą 55 zł(ubezpieczenie NNW-6500 zł)
Więcej info: http://www.azs.katowice.pl/content/view/498/209/ oraz http://www.azs.katowice.pl/content/view/887/1/

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
Zapraszamy na mecz
Data umieszczenia: 01.10.2013.

Kibicujmy Naszym siatkarzom. Zapraszamy kibiców do wspierania siatkarzy BBTS ATH 

  

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
 
 
© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki