Strona główna  |    |  Napisz do nas
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
Tel. +48 (033) 33 8279210
 
 
 
 
Informacje ogólne arrow Informacje ogólne arrow IV liga siatkówki mężczyzn
IV liga siatkówki mężczyzn
Data umieszczenia: 17.03.2009.

Po wspaniałym meczu, pełnym walki i niespodziewanych zwrotów akcji nasza drużyna przegrała w tie-breaku 2:3 z UKS Metalik Radziechowy. Jednak na uznanie zasłużyli nasi zawodnicy, gdyż po pierwszych dwóch setach stan rywalizacji wynosił 0:2 i wydawało się, że UKS wywiezie z Bielska 3 punkty. Jednak w trzeciej odsłonie nasi chłopcy wzięli się do roboty i po czterech setach obie drużyny czekały na rozstrzygającą piątą partie. Niestety po piątym secie to nasi rywale mogli cieszyć się ze zwycięstwa, a stan rywalizacji ostatecznie zakończył się wynikiem 2:3 (22:25, 17:25, 25:20, 25:18, 7:15). Taki wynik wzbogacił nasze konto o jeden punkt i pozwolił naszej drużynie utrzymać pierwsze miejsca w tabeli.

Kolejny weekend zapowiada się jeszcze ciekawiej: w piątek 20 marca o godz. 18:00 na własnej hali zagramy z UKS COS Olimp Szczyrk, który obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli i zgromadził tyle samo punktów co nasz AZS.
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich na mecz, ponieważ zapowiada się świetne sportowe widowisko. Solidny doping publiczności mile widziany!
Nasi siatkarze nie będą mieli wiele czasu na odpoczynek, ponieważ już w sobotę trzeba walczyć o kolejne punkty. Tym razem na meczu wyjazdowym zmierzymy się z UKS "SOKÓŁ-PROWELLNESS" Katowice 2, który obecnie zajmuje 9 miejsce w tabeli.

 
 
 
 
© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki