Tel. +48 (033) 33 8279210

Informacje ogólne arrow Informacje ogólne arrow IV Liga mężczyn - zwycięstwo
IV Liga mężczyn - zwycięstwo
Data umieszczenia: 27.04.2009.

W sobotę 25 kwietnia, Nasi siatkarze odnieśli gładkie zwycięstwo nad LKS Olimpia Goleszów, pokonując przyjezdnych w 3 setach (25:21, 25:12, 25:13). Gospodarze kontrolowali przebieg całego meczu - jedynie pierwszy set był dość nerwowy. Na szczęście żelazna taktyka naszych oraz pełna determinacja pozwoliła wygrać pierwszego seta 4 punktami. Dwa kolejne to już istny majstersztyk w wykonaniu AZS. Świetna zagrywka, blok nie do przejścia, sprawne kontrataki nie pozwoliły gościom na zbyt wiele. Wyniki w tych partiach mówią same za siebie. Oby zwyżka formy naszych siatkarzy trwała do końca sezonu.

Po tak wspaniałym zwycięstwie przyszła pora na odpoczynek, na który nasi siatkarze zasłużyli. Kolejny mecz odbędzie się dopiero za dwa tygodnie, tj. w sobotę 9 maja. Niestety naszym kibicom nie będzie dane zobaczyć tego wydarzenia na żywo, gdyż spotkanie odbędzie się w Radziechowach, gdzie AZS KU Akad. Techn.-Hum. w Bielsku-Białej będzię podejmował lokalną drużynę UKS Metalik Radziechowy. Trzymamy kciuki i oby siatkarze zrewanżowali się za porażkę z pierwszej części sezonu.

© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki