Strona główna  |    |  Napisz do nas
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
Tel. +48 (033) 33 8279210
 
 
 
 
Informacje ogólne arrow Informacje ogólne arrow Siatkarze na podium Mistrzostw Śląska
Siatkarze na podium Mistrzostw Śląska
Data umieszczenia: 10.03.2013.

Po dzisiejszym zwycięstwie nad AZSem Politechniką Śląską Gliwice 3:2 nasi siatkarze zajęli III miejsce w III lidze mężczyzn w naszym województwie. Do dalszej fazy rozgrywek o awans do II ligi awansowali siatkarze TKKF Czarni Katowice oraz MTS Winner Czechowice-Dziedzice. Wielkie podziękowania dla Klubu Kibica MTS Winner za wsparcie naszej drużyny dopingiem!! Teraz przed naszymi zawodnikami rywalizacja w Akademickich Mistrzostwach Śląska oraz Akademickich Mistrzostwach Polski.

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Śląska:

1.TKKF Czarni Katowice 

2. MTS Winner Czechowice-Dziedzice

3. PRO AZS ATH Bielsko-Biała

4. AZS Politechnika Śląska Gliwic

Foto: MTS Winner

 

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
 
 
 
© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki