Strona główna  |    |  Napisz do nas
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
Tel. +48 (033) 33 8279210
 
 
 
 
Informacje ogólne arrow Informacje ogólne arrow Olbrzymia szansa na przełamanie
Olbrzymia szansa na przełamanie
Data umieszczenia: 24.10.2013.
W najbliższy weekend siatkarze BBTS ATH Bielsko-Biała udadzą się do Bydgoszczy, gdzie rozegrają mecz w ramach 5.kolejki rozgrywek Młodej Ligi, a przeciwnikiem podopiecznych duetu trenerskiego Paweł Gradowski- Wojciech Gradowski będzie miejscowy Transfer.
Drużyna z Bydgoszczy w bieżącym rozgrywkach odniosła dwa zwycięstwa i poniosła dwie porażki, dzięki czemu ekipa znad Brdy plasuje się na 7 miejscu w tabeli Młodej Ligi mając na koncie 6 punktów.

Bielszczanie pojadą do Bydgoszczy z nastawieniem, żeby przełamać swoją niemoc w tie-breakach i zgarnąć pełną pulę punktów. W ostatnich dwóch spotkaniach "akademicy" ulegli dość nieszczęśliwie drużynom z Bydgoszczy i Bełchatowa 2:3, co spowodowało, że przed 5 serią spotkań bielszczanie zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 4 punktów. Miejmy nadzieję, że zawodnicy występujący pod szyldem BBTS ATH pokażą w Bydgoszczy "góralski charakter" i wrócą do Bielska-Białej "z tarczą". O poczynaniach siatkarzy występujących w Młodej Lidze będziemy informować na naszej stronie internetowej, a także na naszym profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Umieścił: Michał Stanisławski   
 
 
 
 
© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki