43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
Tel. +48 (033) 33 8279210

"Akademicy" górą
Data umieszczenia: 13.01.2014.

Po emocjonującym pojedynku i dramatycznej koncówce spotkania, siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej wzięli rewanż na}bielszczanach. W meczu 15. kolejki Młodej Ligi pokonali naszą drużynę 3:1.

W pierwszej rundzie spotkań bielszczanie po równie emocjonującym spotkaniu pokonali ekipę ze stolicy 3:2. W sobotę, przez pierwsze trzy partie spotkania sety wyglądały podobnie. Najpierw jedna z drużyn osiągała kilkupunktową przewagę,kontrolując przebieg partii i dowożąc zwycięsttwo do końca seta. W czwartym secie przy pewnym prowadzeniu bielszczan 16-10, a chwilę później 21-16 w szeregi bielszczan wdarła się nerwowość. Kilka błędów w ataku i przyjęciu spowodowało to, że gospodarze doścignęli bielszczan i po emocjonującej końcówce wygrali czwartego seta i cały mecz 3:1.MVP spotkania został uznany przyjmujący gospodarzy - Mateusz Majcherek AZS Politechnika Warszawska - BBTS ATH Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 17:25, 25:14, 27:25) Skład Politechniki: Paweł Halaba, Bartłomiej Lemański, Mateusz Majcherek, Igor Stelmaszczyk, Artur Pietras, Damian Kraśniewski, Bartosz Wojtal (libero) oraz Jakub Skwarek Skład BBTS-u: Kamil Słomka, Mateusz Ogrodniczuk, Szymon Czapla, Tomasz Smolana, Kajetan Marek, Sławomir Broncel, Ryszard Leszczak (libero) oraz Szczepan Czerwiński, Mateusz Dobija. A już w najbliższą sobotę, bielszczanie rozegrają kolejną kolejkę spotkań, w którym podejmą w Hali pod Dębowcem ekipę CS PSP AZS Częstochowa. Będzie to niezwykle istotne spotkanie dla BBTS ATH, gdyż w przypadku zwycięstwa nasi siatkarze zbliżą się na 1 punkt do ekipy z Częstochowy. Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę o 13.00 i odbędzie się przed meczem Plus Ligi z Jastrzębskim Węglem. żródło: www.azspw.com Lumika Fotografia Sportowa
Umieścił: Michał Stanisławski

© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki