Tel. +48 (033) 33 8279210

Informacje ogólne arrow Informacje ogólne arrow Turniej Orlikowe Granie za nami
Turniej Orlikowe Granie za nami
Data umieszczenia: 30.06.2016.

W dniu 25 czerwca na terenie Kampusu Akademii Techniczno- Humanistycznej w Bielsku-Białej odbyła się trzecia edycja turnieju "Orlikowe Granie", którego organizatorami byli Stowarzyszenie "Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała", Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego oraz Samorząd Studencki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

W zmaganiach, które odbyły się w ubiegłą sobotę na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej wzięło udział 12 drużyn, w w tym dwa zespoły żeńskie. Pomimo początkowo niesprzyjającej aury turniej rozpoczął się punktualnie o godzinie 8, lecz w dalszej fazie turnieju pogoda była znakomita. Zmagania na terenie kampusu ATH przebiegały w przyjaznej atmosferze, a poziom sportowy był bardzo wysoki i mocno obsadzony. Zmagania odbywały się systemem brazylijskim (do 2 przegranych meczów). Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali Michał Stanisławski - V-prezes Klubu Uczelnianego AZS ATH Bielsko-Biała oraz Adam Włodarczyk - prezes Stowarzyszenia "Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała, Uczestnicy turnieju pokazali, że siatkówka nie jest im obca. Zwycięzcami turnieju okazała się drużyna Papa Dance, w która w pojedynku finałowym pokonała drużynę Volley Team Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa Czereśniaki. Poza klasyfikacją generalną przeprowadzona została klasyfikacja żeńska, gdyż w turnieju uczestniczyły dwie drużyny kobiecie. Zwyciężczyniami okazała się drużyna BB Volley, która w finałowym pojedynku pokonałą ekipę Tomato. zdjęcia: Photo Art - Artur Grabski
Umieścił: Michał Stanisławski

© 2008 AZS ATH Bielsko-Biała. Wszytkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Akademickie Centrum Informatyki